HOW WE CAME TOGETHER

Meist

HOW WE BEGAN

Meie lugu

The point of using dummy text for your paragraph is that it has a more-or-less normal distribution of letters. making it look like readable English.

MEIST

Teretulemast Jahimehepuhvetisse!


Nagu nimigi ütleb, on meie pere köögis peaosa täitmas Jahimees - meie vapustav pereisa Heinz, kes toob alati kööki kaasa uhked saagid. Kuid ärge kartke, kõik meie retseptid ei nõua metsiku uluki küttimist!

Kuigi vahel võib köögis tõepoolest tunduda, et metsloomad on lahti - tomatid põgenevad, kartulid peidavad end ja sibulad nutavad!

Meie pojad on tõelised köögikunstnikud, kes armastavad kõikvõimalikke kulinaarseid väljakutseid. Mõnikord on nende loovus nii kirgas, et isegi meie köögikalender ei tea, mida järgmisena oodata! Ent see ongi lõbus osa meie "Jahimehepuhveti" kuuluvast hullumajast. Pelmeenid lendavad nagu väikesed õhupallid ja pannkoogid teevad kõhutäidise asemel ilmateadet!

Lubame jagada teiega meie pere jaoks erilisi lemmikretsepte, mis on testitud ja heaks kiidetud läbi mitmete köögiseikluste. Olgu teie köök suur või väike, siin blogis leiate kindlasti midagi maitsvat ja kaasahaaravat. Nii et tulge, istuge meie virtuaalsesse lauda ja olge valmis naerma ja maitsemeeli rõõmustama koos meie pööraste toiduelamustega!


Veel üks tegelane köögis

Lisaks pereisa jahimeheoskustele ja kolme pöörase poja loovusele, on meie "Jahimehepuhvetis" üks salapärane tegelane - pereema, kelle käsi hoiab köögis pigem fotokaamerat kui köögiriistu! Ta on meie köögitaguste kuninganna, kes püüab kinni hetki, kui ülejäänud pere hõrgutisi valmistab.


Kokkamise kõrvalt saab meie pereema osa ka kõikidest naeruplahvatusetest ja köögilaua ääres toimuvatest trikitamistest.

Tervitage meie pereemaga "Jahimehepuhvettis" - see võib olla kööginurk, kus keedavad pliidil ainult osavate kokkade käed, kuid pildistamise vahendusel on meil alati käepärast ka üks võluv fotograaf, kes kogu selle hullumeelsuse jäädvustab!